Türksat uydusundan herkese açık olarak yayın yapan Tivibu'nun spor kanalı, tüm sporseverlerin ilgiyle izleyeceği yeniliklere imza attı.

Türk Telekom’un yeni nesil televizyon platformu Tivibu, yayıncılık alanındaki yeniliklerine devam ediyor. Türksat uydusundan herkese açık olarak yayın yapacak Tivibu’nun spor kanalında, usta yorumcuların katılacağı programlar ekrana gelecek.
Yıl boyunca Özgür Buzbaş, Erkut Öztürk Uğur ve Seyhan Şaşko’nun sunumuyla Tivibu Spor ekranında sporseverlerle buluşacak olan programlarda, Uğur Meleke, Ali Ece, Kaan Kural ve Kerem Gürel haftanın maçları ve önemli spor olaylarını değerlendirecek.
Geçtiğimiz sezondan bu yana Tivibu Spor’da yayınlanan UEFA Şampiyonlar Ligi veUEFA Avrupa Ligi maçlarının en iyi golleri ve karşılaşmalara özel yapımlar, Tivibu Spor uydu açık kanalda olacak.
Rusya, Portekiz ve Hollanda liglerinden de haftanın en önemli maçı, şifresiz kanaldan izlenebilecek.Tivibu Spor kanallarında geçtiğimiz sezonda uygulanmaya başlayan konferans yayınında, UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarından en özel anlar ve goller seyircilerle buluşacak.
Türksat uydusundan yayın alan herkesin izleyebileceği Tivibu Spor uydu açık kanalını izlemek için kullanıcılar; 11853 Mhz frekans, 25000 sembol oranı, yatay (H) polarizasyon ve 2/3 FEC ayarlarıyla, dolu dolu spor heyecanını anında izleyebilecek.