Arkadaşlar açık söylemek gerekirse Moderator alımları için başvuru sayısı çok fazla ve sitemizde yeterli sayıda Moderatör ve Yönetici Bulunmakta !! Şuan da sadece Uploader' a yetkili almaktayız..
Uploader başvuruları için lütfen konu açınız. Kadro boşaldıgında bu istekler sıraya göre değerlendirilecektir.

Yönetime seçtiğimiz arkadaşların hepsinden memnunuz. Hepsi hdkeyfi ve hazinetden bu yana tanıdığımız insanlar.. Ufak tefek değişiklikler olsada kadromuz şekillenmiş durumda.

Yönetim emekle olur. Çoğu Yönetici arkadaşımızın konu sayıları ve mesaj sayıları olduğu için değil sitede aktif olmasından ve bize çok yararı olduğundan rütbeleri verilmiştir.

Biz yinede buna rağmen sizler için bu konuyu açma gereği duyduk. Çünkü uzun zaman sitemizde aktif olmayan yöneticilerin rütbeleri alınacak ve yönetici olmak isteyen ve gerçekten bunu hakeden kişiye verilecek.. Tabi bu okadar kolay değil.. Emek sarfedilmesi lazım.. Rütbeyi aldıktan sonra ise sitede aktif olmadığınız taktirde geri alınacaktır. Tekrar aynı rütbeyi almak için yine baştan çalışmak zorunda olabilirsiniz..


Moderator ' lük için ise online süre ,foruma ilgi ve alaka,diğer üyelere olan tavır ve davranışlarla birlikte tüm kriterler ile değerlendirilerek Yönetimdeki yerlerini alıcaklardır.

Bunun haricinde yapılan Moderatorluk başvuruları değerlendirilmeyecektir. Başvurularda bu konunun linki hatırlatılacak yada alıntı yapılacaktır.


NOT :
Şuan da Sadece Uploader' a
Yetkili Alınmaktadır. Uploader başvuruları için lütfen konu açınız. Kadro boşaldıgında bu istekler sıraya göre değerlendirilecektir.

Başvuru İçin :
Alttaki linkden görev yapmak isteyen arkadaşlar konu şeklinde açabilirler.BAŞVURU ALANISelametle...